środa, 16 stycznia 2019 r.  Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
Wiadomości z tagiem Bartosz  RSS
Dworce przyszłości będą ośrodkami transportowymi i komercyjnymi. Kolej nadrabia wieloletnie zaległości

Dodano: 11.01.2019 6:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Tradycyjne dworce kolejowe odchodzą do przeszłości. Nowe będą lepiej odpowiadały na potrzeby pasażerów, oferowały nowe usługi, tak by stać się komercyjnymi hubami - podkreśla Bartosz Baca z BBSG. Klienci oczekują od kolei cyfrowych usług, podobnych do tych oferowanych przez inne branże. Przykładem mogą być udogodnienia wprowadzane przez kolej na Zachodzie, np. zastosowanie geolokalizacji na stacjach czy aplikacje informujące o utrudnieniach.

Źródło: biznes.interia.pl

Ceny ponad 300 kryptowalut manipulowane

Dodano: 08.01.2019 6:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Użytkownicy dwóch platform społecznościowych manipulowali cenami ponad 300 kryptowalut, w tym także bitcoina. Mediana wzrostów cen z tego tytułu wynosiła nawet ponad 20 proc. - pisze Bartosz Grejner, analityk rynkowy Cinkciarz.pl.

Tagi: Ceny, Bartosz
Źródło: biznes.interia.pl

Nowy program emerytalny PiS. Rząd zapewnia, że nie zabierze naszych pieniędzy

Dodano: 08.01.2019 5:07 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Taśmy Czarneckiego, które ujawniły aferę KNF, podważyły również wiarygodność zapewnień rządu, że zgromadzone w Pracowniczych Planach Kapitałowych pieniądze Polaków, nie zostaną znacjonalizowane. Bartosz Marczuk przekonuje, że tak się stać nie może.

Ile będzie wart bitcoin w 2019 r.?

Dodano: 03.01.2019 5:55 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Zeszłoroczne spadki cen na rynku kryptowalut zdecydowanie obniżyły wartość bitcoina. Ta największa z kryptowalut osiąga obecnie zaledwie połowę średniej ceny za cały 2018 rok. Ile będzie kosztowała w 2019 r.? Są powody, dla których optymiści mogą zakładać, że w przyszłym roku zapłacą za nią znacznie więcej - pisze Bartosz Grejner, analityk rynkowy Cinkciarz.pl.

Tagi: Bartosz
Źródło: biznes.interia.pl

Facebook zamiecie kryptowaluty? Na razie bitcoin w górę

Dodano: 29.12.2018 6:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Facebook wprowadzi własną kryptowalutę. Może się to wydawać o tyle dziwne, że na początku roku gigant zakazał reklam powiązanych z kryptowalutami w swojej sieci. Czy teraz zmienia front? Niekoniecznie. Nie będzie to typowa kryptowaluta, tylko powiązany z dolarem tzw. stablecoin - pisze Bartosz Grejner, analityk rynkowy Cinkciarz.pl.

Źródło: biznes.interia.pl

reklama

Copyright © 2008-2019 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone