poniedziałek, 10 grudnia 2018 r.  Imieniny: Danieli, Bohdana, Julii
Wiadomości z tagiem Aviva  RSS
OCzywiście OC [Punkty widzenia]

Dodano: 06.12.2018 7:56 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Niedawno Aviva rozszerzyła swoją ofertę o OC z tytułu wykonywania zawodu. Przygotowaliśmy 3 produkty - dla branży budowlanej, informatycznej i uniwersalny, dedykowany pozostałym profesjom. Ale to nie koniec nowości... W pierwszych miesiącach nowego roku ruszamy z D&O oraz OC przewoźnika i spedytora. Na tym nasze plany rozwojowe się nie kończą i pracujemy nad tym, by w 2019 jeszcze bardziej zaskoczyć rynek, ale o tym będę mógł powiedzieć więcej, gdy już będziemy gotowi.

Tagi: Aviva
Źródło: feedproxy.google.com

Wyzwania Avivy na największym hackathonie w Europie [Rynek]

Dodano: 26.11.2018 8:07 | 5 odsłon | 0 komentarzy

W ostatni weekend Warszawa przyciągnęła ponad 2,5 tys. programistów na największy hackathon w Europie - HackYeah. Programiści kodowali nowe (...)

Źródło: feedproxy.google.com

ASEC: warszawski mózg Avivy [Punkty widzenia]

Dodano: 16.11.2018 7:38 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Może się wydawać, że Data Science odbiega od aktuariatu, ale tak naprawdę jest mu bardzo bliskie - wiele metod i narzędzi wykorzystywanych w Data Science od lat znajduje swoje zastosowanie w codziennej pracy aktuariuszy. My postrzegamy ten obszar jako naturalną ewolucję naszego zawodu. Bo aktuariat rozumiany bardzo tradycyjnie na pewno będzie się zmieniał i nasz dział ma ambicje być aktywnym uczestnikiem tej zmiany.

Tagi: Dane, Aviva
Źródło: feedproxy.google.com

reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2018 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone