poniedziałek, 18 lutego 2019 r.  Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany
Wiadomości z tagiem Auto  RSS
UniAuto - nowy produkt w ofercie Unilink [Produkty]

Dodano: 11.02.2019 7:49 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Unilink informuje o nowym produkcie komunikacyjnym - UniAuto. Ubezpieczenie dostępne jest w 4 wariantach:UniAuto dostępne jest w 4 wariantach: basic (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Jak wprowadzić do firmy właściciela jego prywatny samochód

Dodano: 31.01.2019 5:09 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Właściciel przedsiębiorstwa ma zamiar wprowadzić do firmy swój prywatny samochód osobowy z przeznaczeniem do wykorzystywania go na potrzeby związane z prowadzoną działalnością gospodarczą. Auto zostało zakupione kilka lat temu od osoby prywatnej, ale obecny właściciel twierdzi, że zawarta wówczas umowa kupna-sprzedaży zaginęła i nie posiada innych dokumentów, które potwierdzałyby transakcję. W jaki sposób wprowadzić samochód do firmy i ująć to zdarzenie w księgach rachunkowych?

Tagi: Auto
Źródło: podatki.gazetaprawna.pl

Jak rozliczyć naprawę powypadkową auta i odszkodowanie od ubezpieczyciela

Dodano: 29.01.2019 5:10 | 7 odsłon | 0 komentarzy


X spółka z o.o. (podatnik VAT czynny) zajmuje się sprzedażą artykułów AGD. 25 września 2018 r. uszkodzeniu uległ jeden z samochodów osobowych spółki (środek trwały). Auto służy wyłącznie do działalności gospodarczej (obiektywnie wykluczone jest użytkowanie samochodu przez pracowników na potrzeby prywatne) – w spółce obowiązuje regulamin użytkowania pojazdów służbowych, ponadto auto garażowane jest pod siedzibą spółki i posiada zainstalowaną nawigację.

Tagi: Auto
Źródło: podatki.gazetaprawna.pl

Prezes Volkswagena był zszokowany aresztowaniem

Dodano: 02.07.2018 10:01 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Prezes Volskwagena Herbert Diess oznajmił w niemieckiej gazecie "Bild am Sonntag", że aresztowanie szefa Audi było dla niego szokiem, a cała sytuacja z Rupertem Stadlerem jest ciężka do zrozumienia. Nie wykluczył jednak powrotu Stadlera na stanowisko.

Tagi: Prezes, Auto, Bird
Źródło: https:

reklama

Copyright © 2008-2019 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone